Pościel VIOLETTA

  • Producent: Detexpol
  • Poleć produkt
Barwny i przyjemny w dotyku komplet pościeli bajkowej przedstawiający postać VIOLETTY. Trwałe kolory, doskonała jakość oraz niepowtarzalne wzornictwo.

Komplet składa się z 2 elementów:
poszwa na kołdrę w rozmiarze 160x200 cm oraz;
poszewka na poduszkę w rozmiarze 70x80 cm.

Poszwa i poszewka zapinane są na zamek błyskawiczny.

Pościel wykonana jest z wysokogatunkowej 100% bawełny, całość starannie i dokładnie wykończona - stanowi doskonałą ozdobę każdego pokoju dziecięcego. Violetta – argentyńska telenowela stworzona we współpracy z oddziałami Disney Channel.
Violetta obdarzona jest wyjątkowym talentem wokalnym. Jednak zupełnie nie zdaje sobie z tego sprawy. Odziedziczyła go po swojej mamie, słynnej piosenkarce, która zmarła w wypadku samochodowym, gdy Violetta była jeszcze bardzo mała.
Jej ojciec, German jest bardzo surowy i nieco nadopiekuńczy, ale całym sercem kocha swoją nastoletnią córkę. Zdaje on sobie sprawę z wielkiego talentu muzycznego Violetty i zachęca ją do nauki gry na pianinie, ale stara się powstrzymać ją od śpiewu i aktorstwa. Violetta podejmuje naukę gry na pianinie w prestiżowej szkole Studio 21.
Poznaje tam Angie, swoją nową nauczycielkę i opiekunkę, która pomaga jej rozwijać zdolności. Spotyka tam też wielu innych ludzi, którzy towarzyszyć jej będą w nauce. Wśród nich są Tomas i Leon, którzy odegrają ważną rolę w życiu Violetty.


Jeśli nie jesteś pewien/pewna czy dany rozmiar będzie pasował na Twoje dziecko? Napisz, zadzwoń - my chętnie odpowiemy na wszelkie pytania budzące Twoją wątpliwość!

Proszę również pamiętać, że kolor prezentowanych rzeczy może nieznacznie różnić się od rzeczywistego. Związane jest to z różnymi rodzajami monitorów komputerowych. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej przedstawić Państwu naszą ofertę.